phiasco.czHolky pod zámkem celé díly
 
úžasňákovi 2 online cz dabing


sex praha krč


pás cudnosti seznamka


ford escort usa


sexy holky v autě


tv rande


amateri sexb


slevomat cz


seznamka 2019 ke stažení


nahé holky z mostu

6. díl | Holky pod zámkem | Televizní pořady online …

Vaše oblíbené seriály, pořady a živé vysílání TV Nova na online televizi Nova Plus, které si pustíte, kdy chcete vy.

Holky pod zámkem - PROMO - 1. epizoda - YouTube

holky pod zámkem celé díly
Zjistěte něco navíc! Sledujte dokumenty o přírodě i vesmíru nebo si vyberte z nabídky dokumentárních filmů. Lepší.TV Vám přináší ty nejlepší dokumenty z televizního vysílání s rozšířenými funkcemi jako pauza a přetáčení. Jen za 189 Kč měsíčně.

3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Příběh odsouzené …

Jak to vypadá, když ve věznici probíhá "filcunk"? Proč Lenka tvrdí, že se má ve vězení líp než se měla venku? A dočká se Ernest, že Indi půjde domů na podmínečné propuštění?

CELÝ DÍL: Holky pod zámkem odhalují své osudy!

♦ 3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM SLEDUJTE CELÝ ZDARMA ZDE ♦ Ve třetím díle dokumentu Holky pod zámkem se diváci mohli seznámit s další trestankyní – Indi (37). Její život plynul v rámci možností normálně, dokud ji bývalý partner neoznámil, že musí vrátit byt, ve kterém se dvěma dětmi žila.

Nejlepší dokumenty z televize online | Lepší.TV

holky pod zámkem celé díly
Příběhy odsouzených žen z českých věznic. Jeden rok sledování života ve věznicích Drahonice, Velké Přílepy a Řepy přináší vhled do míst, která nikdo rád osobně nenavštíví. Jak skončí příběhy žen, které jsme rok sledovali? Propustí soud Moniku na svobodu? …

2. díl | Holky pod zámkem | Televizní pořady online …

Příběhy odsouzených žen z českých věznic. Jeden rok sledování života ve věznicích Drahonice, Velké Přílepy a Řepy přináší vhled do míst, které nikdo rád osobně nenavštíví. Jak se slaví Vánoce ve vězení? Kde mají odsouzené mámy svoje děti? Jak v Drahonicích volili prezidenta? Co donutí mámu, aby šla udat na policii svou dceru?

Holky pod zámkem startovaly jako dvojka večera | …

holky pod zámkem celé díly
První díl druhé řady dokumentárního pořadu z prostředí ženské věznice Holky pod zámkem (Nova) sledovalo v průměru 685 tis. diváků starších 15 let. Byl to druhý nejlepší výsledek večera. Nejsledovanějším středečním večerním pořadem v této divácké kategorii byl opět seriál Modrý kód (Prima). Novince, pořadu Holky pod zámkem, se podařilo přeskočit i

8. díl | Holky pod zámkem | Televizní pořady online …

holky pod zámkem celé díly
Ref A: F0790E83821C4B60A074EAE37D3A4CF6 Ref B: HEL03EDGE0113 Ref C: 2020-12-12T18:01:37Z

Nova Plus - online televize TV Nova

holky pod zámkem celé díly
CELÝ DÍL NOVÉHO POŘADU HOLKY POD ZÁMKEM ZDE Dokument začíná pohledem do věznice v Opavě, kde se diváci seznamují s prvními dvěma odsouzenými, jejichž příběh budeme sledovat v průběhu sedmi dílů.